| Madu2027 a întrebat:

Unde as putea viziona Poseidon 2011 tin sa mentionez ca este serial coreean... Funda!:*

5 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Incearca pe vplay
Fundita?batting eyelashes

| MitroKta a răspuns:

Incearca pe blogul lui aniola, serialecoreene.com sau.ro, sau pe peteava.ro. Dar gasesti mult mai sigur scriind pe google- poseidon 2011 online.

| allexxys a răspuns:

Buna!
Poti viziona filmu respectivi la cinema... in mall plazza sau eventual cotroceni.
Cu siguranta dai de el acolo si crede-ma e mult mai placut sa vezi filme acolo.tongue Stiu din propia experienta:X
Vizionare placuta ori unde ai-l vedetongue

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Nu stiu sigur.dar de obicei apar cam toate serialele cool aici : Peteava, vplay, turboplay, seriale gratis online... Daca ai gasit Funda.app pe majoritatea e si cu subtitrarehappy

| VeronikaBamBina a răspuns:

Incearca aici http://www.serialesubtitrateonline.info/poseidon,dar sunt numai 4 episoade subtitrate in romana.