| Solanoo a întrebat:

Unde pot vedea animeu KAICHOU WA MAID sezonu 2 in romana? Apare si sez 3? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Nu stiam ca este si sezonul 2, Eu l-am vazut doar pe primul si am citit manga, asa ca stiu ce se intampla mai incolo. eu -l-am vazut pe vplay, dar din pacate nu are subtitrare in romana ( e in engleza). Daca vrei poti sa citesti manga aici :http://www.mangafox.com/manga/kaichou_wa_maid_sama/ am sa caut sezonul 2, dar eu nu am auzit ca ar fi aparut