| zuzu_8584 a întrebat:

Urgent : cum se numeste filmul ala in care bella si edward din twilight joaca? nu stiu cum ii cheama pe actori in realitate.
Funda primul raspuns corect.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Bella Swan- Kristen Stewart
Edward Cullen- Robert Pattinson
Ei nu mai joaca impreuna in alte filme in afara de "Twilight". Daca la asta te-ai referit, atunci sper ca te-am ajutat!

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Pe Bella o cheama Kristen Stewart iar pe Edward Robert Pattinson. Nu prea inteleg ce vrei sa intre. Ei impreuna joaca numai in filmele Twilight (Twilight, New Moon, Eclipse iar mai putin si vine a 4a parte).

| NoName2105 a răspuns:

Nu ma pricep big grin