| alcadedi a întrebat:

V-ati uitat la serialul "Charmed" pana la capat? As dori sa stiu daca Cole a fost inlocuit cu un alt actor sau a ramas tot cel de la inceputul sezonului 3? happy Va roooooooooog raspundetiiii! crying(((((( trebuie sa stiuuuuuuu! crying((

1 răspuns:
| Ceriik a răspuns:

Da,eu l-am urmărit! Este un serial despre surorile Halliwell, Prue, Phoebe şi Piper care moştenesc casa bunicii lor, din San Francisco. Sunt de-a dreptul fermecătoare. Prue poate mişca obiectele doar printr-un semn al mâinii, Piper poate opri timpul în loc, iar Phoebe poate prezice viitorul. Cele trei fete se vor folosi de puterile lor magice pentru a lupta împotriva răului. Ele doresc tot odată să aibă şi o viaţă normală.
Piper încearcă să aibă o viaţă frumoasă alături de Leo cu care va avea în viitor doi băieţi, Wyatt si Chris. Phoebe îl cunoaşte pe Cole, dar aceasta nu îi cunoaşte adevarata identitate. Ea nu ştie că acesta este un demon. Cele trei surori sunt pe urmele lui, dar frumoasa şi copilaroasa Phoebe începe să îl iubească. Tânăra Prue într-una din confruntările lor cu demoni moare, apărând mai târziu o altă soră pe nume Paige, pe care mama lor a avut-o cu un înger. Fetele sunt îndrumate de cartea denumită '' Book of Shadows '', în care găsesc vrăji şi o completează de-a lungul timpului. Această carte nu poate fi scoasă din podul casei decât de cele 3 fermecate.
Sper că te-am ajutat! Numai bine!