| anamaya78 a întrebat:

Va place filmul Inima nu respecta reguli? Daca da, care este personajul vostru preferat?

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Eda si Harun! Cum sa nu-ti placa daca sunt personajele principale?!

| Mable009 a răspuns:

Daaaa afost cel mai tare film turcesc! Dupa parerea mea si normal ca Eda si Harun si de fetita lor Yagmur big grin

| abcdefg_8927 a răspuns:

Da eda

| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Imi plac 3 : Eda, Harun si Yagmur.Imi place si de Kerem si prietenul sau pentru ca sunt foarte caraghiosi. Fac tot felul de traznai. laughing

| EuDyana a răspuns:

Personajele mele preferate sunt Yagmur si Eda!