| pwp a întrebat:

Va rog ajutati-ma. cand eram mai mica (pe la vreo opt ani) o prietena avea pe dvd un film ncu vampiri. din pacate a pierdut filmul, si noi nu mai stim cum se numeste.nu prea mai tin minte nimic din el.mai tin minte doar o parte in care vampirii vroiau sa omoare o fata care venea spre ei(mi se pare ca era profesoara lor) dar ea avea o cruce la gat si ei nu se puteau atinge de ea. FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| pwp explică:

Nu e amurg

| pwp explică:

Acum am 13 ani

| pwp explică:

Niciunul nu ati stiut raspunsul corect. dar macar ati incercat. funda ii revine lui DisneyIsDaTheBest ca a incercat sa afle cat mai multe detalii!

Răspuns utilizator avertizat
| SimpleWay a răspuns:

Era cumva Amurg?

| imortal a răspuns:

Queen of the damned

| imortal a răspuns:

Queen of the damned

| karra a răspuns:

Interviu cu un vampir?