| rebecahorj a întrebat:

Vă rog să îmi spuneți și mie niște povesti de groaza care sa nu fie luate de pe net, de preferat alea care l-ati auzit la bunica în copilărie... Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma indoiesc ca sunt prea multi pe aici carora bunica le spunea povesti de groaza.Ca sa adoarma.

| KillerMafiotul a răspuns:

O colega de a mea in ziua de Paste, se,, juca cu masina" in curte ( adica se dadea in spate, inainte, inapoi, infata etc. ) iar dupa a vazut fata mamei sale pline de sange pe capota masinii, dupa a fugit in casa, mama ei fiind plecata. dupa 1 ora, s-a dus inapoi in curte si capul inca mai era, iar dupa ce s-a intors mama ei inapoi, colega si-a revenit.
asta e tot ce imi trece acum in minte laughing

Funda?happy