| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie o parere despre acest laptop! dau funda (jocuri,filme, documente etc) http://www.emag.ro/laptopuri/notebook-dell-inspiron-n511 0-cu-procesor-Intel-174-coretm-i7-2670qm-220ghz-4gb-500g b-nVIDIA-geforce-gt-525m-1gb-free-dos-fire-red--pDL-2720 01670

1 răspuns:
| VladBd a răspuns:

Pai pot sa-ti spun ca este chiar foarte bun am un prieten care are la fel numai ca are 6 gb ce pot sa-ti spun ca merge foarte bine jocurile noi aparute iti vor merge aproximativ toate