| AnneMarri a întrebat:

va uitati la ezel? daca da, de cine va place? va voi zice si eu dupa ce ziceti voiwinking pana atunci va pup kiss

Răspuns Câştigător
| krl11 a răspuns:

As spune Ezel si Mert, dar parca mai merge si Alli.

5 răspunsuri:
| AnneMarri explică:

bine krl11 dar de cine iti place? love struck

| AnneMarri explică:

nu ma pot decide intre Cezara si krl11 pentru ca si mie de Ali imi place [love struck] worried thinking

| Cezaraa a răspuns:

Da ma uit si il ador smuglove struckMie cel mai mult imi place de Alii de fapt acum a inceput sa-mi placa de el.Prima oara mi-a placut de Ezel de fapt si acum imi place de el, dupa aia de Eysan si... cam atat adica imi plac toti nu stiu ce sa zic Dar acum imi place de Ali :d altceva nu stiu ce sa mai zic...:*

| krl11 a răspuns:

Imi plac de toti actorii, joaca excelent si serialul are un subiect nu prea intalnit si acest lucru il face mai frunmos

| acestaesteunnume a răspuns:

Unchul meu se uitabig grin