| Cristina45 a întrebat:

Voi ati plans la vreo telenovela? daca da cum se numeste telenovela? (eu sincera sa fiu am plans la telenovela Inima nu respecta reguli ....si as plange de cate ori as revedea flmul )

Răspuns Câştigător
| AgentXXX a răspuns:

Am plins dar la multe filme nu doar telenovele cum ar fi:culoarea sentimentelor, vestitul titanic(cind jack se ineaca boys over flowers(film coreean), concluzie sunt o plingacioasabig grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| OnlyTheScript a răspuns:

Eu, sincera sa fiu, nu prea plang la telenovele...mai degraba rad de imi dau lacrimile cand il vad pe unul ca plangelaughing...dar ca sa fiu sincera, am plans odata la filmul Culoarea fericirii cand Sadhna a murit in bratele lui Alec

| AgentXXX a răspuns:

Ai privit inima nu respecta reguli? la Kanal D?