| Alinutaaaalina a întrebat:

Vreau o drama buna, una foarte buna.Cine si ce imi recomanda? Dau funda la cel mai bun film,:*.

5 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Viata mea, da' inca nu e film despre ea.

| aryana1991 a răspuns:

The last house on the left... sper sa iti placa

| pisicuta13 a răspuns:

Cred ca poti sa te uiti la filme koreene. sunt seriale dar in fine sunt destul de bune. in 49 days e vorba despre o fata care moare, e dramatic filmul. am plns la el. Secret Garden, 49 Days, boy over flowers, my girl frend is gumiho.
vizionare placuta!

| leea99 a răspuns:

Iti recomand Romeo & Julieta

| HeartBreaken a răspuns:

Nineteen.
Este un film de milioane! Mie cel putin imi place la nebunie! uite iti dau aici link-ul cu toate ep subtitrate in romana:P :* Sper sa iti placa. Este vorba despre 3 adolescenti de 19 ani care sunt acuzati de politie ca ar fi omorat o fata. Politia este pe urmele lor la orice pas, desigur deoarece unul dintre actorii principali canta rap este si o faza la un concurs de rap:P Mie imi place la nebunie filmu sper din suflet ca si tie:P Pupici:* Uite link-ul http://vip-romania.forumotion.eu/t196-19-nineteen-nousprezece