| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a întrebat:

Vreau sa ma uit la filmul Saw. dar nu stiu la care dintre elehee hee. Voua care v-a placut cel mai mult? Fundita.

6 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Toate sunt faine dar mai bine ar fi sa le vezi pe randwinking adica sa incepi cu saw ( dar mie cel imi mult mi-a placut saw 6 ultimu :X:X:X )

| ZvT a răspuns:

Esti prea mica. Uita-te la Tangled.

| mikisarbu a răspuns:

It spun sincer ca nu are rost sa te uit in afara ordini in care or aparut, seria e foarte faina daca chiar vrei sa apreciezi filmul uitate de la Saw primul happy

| wintage a răspuns:

| Andra10 a răspuns:

Filmul "Saw" este greu de inteles si daca vezi toate episoadele pe rand, dapai daca vrei sa te uiti decat la unul dintre toate (cel mai interesant). Pt. a intelege ceva trebuie sa incepi cu primul episod si sa fi foarte atenta happy.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Saw 4.Toate sunt interesante...dar prea mult sange, trebuie sa stai bine cu inima.