| rrrbeto95 a întrebat:

Vreau sa ma uit la serialul "One tree hill" si nu stiu de la ce sezon sa ma uit. Nu vreau sa il vad de la primul. De unde sa incep sa nu pierd "sirul intamplarii"?

1 răspuns:
| ellai a răspuns:

Primele sezoane din One three hill sunt cele mai interesante. ar fi pacat sa nu le vezi tocmai pe cele mai bune. in serial sunt o multime de intamplari asa ca daca o sa sari peste primul sezon o sa iti fie mai greu sa intelegi anumite chestii.din sezoanele urmatoare.