| RockLover94 a întrebat:

Vreau si eu niste filme drama in care moare unul dintre personajebig grinFunditahappy(in afara de A walk to remember si Remember me)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mmary a răspuns:

Keithwinking:X

| NothingImportant200 a răspuns:

Titanic love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keith:*

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

" Letters for the God"
e foarte misto filmul. e vorba despre un baiat care ii scrie lui Dumnezeu dar din pacate moare... e drama merita sa-l vezi big grin

| XoXoChiqy a răspuns:

Love story... plangi de mori

| AnonimGenFeminin a răspuns:

The Last Song.
My sister's keeper- nu stiu daca chiar moare cineva in asta.
Oricum asta is cele care mi-ar venit in minte acum. Iti dau un link cu toate filmele de drama din 1904 pana in 2010. Gasesti tu acolo ce-ti trebuie;) P. S. du-te-n capatul paginii pentru cele mai contemporana;)http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_drama_films#2000s
Sper ca ti-am fost de folos:*