| Gumalamanaazecea a întrebat:

Vreau un film horror, psihologic. Cel mai bun. Sau macar unul care sa ma sperie foarte tare, de obicei alea cu sunete stranii sunt bune. Nu sunt slaba de inger, am vazut multe filme horror si nu m-am speriat, vreau acum unul cat se poate de infricosator. Dar sa nu fie cu sange si alte scarbosenii.
Daca se poate si o scurta descriere. Funda la cel mai bun

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Şi eu încă mai caut un film bun horror.
Până acum, acestea mi-au plăcut cel mai mult:
"Shutter (2004)", l-am văzut aseară cu o prietenă. E destul de bunicel, m-am speriat la câteva faze, însă nu e chiar atât de horror.
"The Grudge" e cel mai tare film pe care l-am văzut. Îl ador, pur şi simplu este preferatul meu. De-abia aștept să apară şi a patra parte.
Şi "The Apparition" e bun. Îl recomand.
Sau "The ring", l-am văzut astăzi. Nu e foarte horror, însă povestea e interesantă.
Cam astea sunt cele văzute de mine, şi care mi-au rămas întipărite în minte. Eu una ţi le recomand.

| faramatania a răspuns:

Case 39
The Sixth Sense
The Others
The Unborn
Saw
The Shining
Secret Window
Possession

| AgathaRo a răspuns:

Incearca sa maresti volumul.

| Chøço a răspuns:

1. Bloody Mary
2. The Village
3. The Ring
4. Silent Hill
Sper ca te-am ajutat. big grin Funda?

| mihaelutzamy a răspuns:

A treispea fantoma

| Krueger a răspuns:

Barricade,nu ai sa regreti, e un super film, ti-l recomand cu drag!

| ITHelper a răspuns:

Uite-te la Mirrors 2, Este foarte ciudat si infricosator. Iar daca vrei o comedie de groaza uite-te la Moartea cu lingura happy
Sper ca te-am ajutat! Si sa ai grija ca daca te uiti la mirrors, sa nu te uiti singurawinking

| NuTeCred a răspuns:

Mirrors. Este vorba despre oglinzi, uitat`e mai bine la trailer.

| K13 a răspuns:

Nosferatu (1992)

| QVictorya a răspuns:

Ei bine, singurele filme pe care le-am vazut de tip horror si pot spune ca sunt infricosatoare sunt astea:
1.Silent Hill
2.The ring(1, 2,3)("Avertizarea" se mai numeste, in rol este Samara Morgan)
3.Bloody Mary
ok, pa. sper ca te-am ajutat!big grin

| GirlonFire a răspuns:

Saw, wrong turn, house of wax, freddy vs. jason.

| stefdiabolica a răspuns:

Ar trebui sa incerci Gotica.Este vorba despre o detinuta din spitalul de nebuni.

| Lissaaa a răspuns:

Uite un film de ggroaza:http://www.panslabyrinth.co.uk/.Funda? :*