| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un serial bun de tip romantic sau comedie romantica, de preferat cu liceeni.
As dori sa nu aiba peste 50 de episoade si sa nu fie indian, turcesc, rusesc.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți; PLL,Gossip Girl,The O.C.,The Carrie Diaries,Jane By Design,Finding Carter,Hellcats, Awkward, Blue Mountain State, Skins, Shameless, Bunheads
Filme:The First Time (2012),The Spectacular Now (2013),Wild Child (2008),LOL (2012),Pitch Perfect (2012),Monte Carlo (2011),She's The Man (2006),Love,Rosie (2014),Can't Hardly Wait (1998),#Selfie (2014),Nick And Norah's Infinite Playlist (2008),Two Night Stand (2014)

| AliTheo18 a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit ar fi Gossip Girl.Ma mai uitam eu la unul la tv, super tare, dar nu mai tin minte numele.Cu adolescenti mai e Teen Wolf, dar e si cu varcolaci, blabla. Si nu sunt chiar comedii, dar au si umor! Multa iubiree in principiu.cam asa.

| alexgadea82 a răspuns:

Iti recomand American pie care nu este serial, e o serie de filme sau Pretty little liars