| fanete a întrebat:

Ziceti.mi si mie niste filme bune mai noi de groaza si de razboi as vrea sa vad unu nou si bun cv al doilea razboi mandial daca stitihappy

5 răspunsuri:
| Antonio23 a răspuns:

De groaza Paranormal Activity 1, 2, 3, 4

| ROmaryamPAK a răspuns:

Evil Dead happy, Aparitia daca nu l-ai vazut pana acum sau Sinister sau The Possesion, astea mi-au placut mie mult k filme d groaza tongue eu am un site care vad filme gratis d toooate genurile subtitrate dar nu pot sa il dau aici k cica incalc niste reguli nushh

| ROmaryamPAK a răspuns:

Sfintii Soldati 2012 este un film care are ațiunea în timpul invaziei Nordului Franței de către Aliați în timpul celui de-al Doilea Război Mondial.

| elena567 a răspuns:

Cu mainile curate. Pe aici nu se trece