| Pawesome a întrebat:

Ziceti-mi si mie un film horror cu descriere. Cea mai buna descriere (infricosatoare) primeste fundita

Răspuns Câştigător
| iulik1994 a răspuns:

Incearca Saw(toate partile)
the grudge(toate partile)
knife edge
after life
case 39
the unborn
the ring two. daca lasi fundita, mai zicbig grin:*

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Cabana lui Quasimodo
O banda de tineri hotarasc sa-si petreaca wek end -ul la munte la o cabana a unui cunoscut
Drumul este parcurs cu veselie cântece si bere.
Ajunsi la cabana obosti, seara târziua
cad ca niste muste-n paturi
Când ceasul bate miezul noptii, se aude un urlet infiorator care-i trezeste brusc
Mady, blonda cea mai frumoasa a grupului est cuprinsa de panica si incepe sa tipe.
Ceillati se indrepata spre camera ei, deschid usa si n-o gasesc
Incep s-o strige din toti rarunchii
Urletul acela se aude din nou dar ma i atenuat
Andy propune celorlalti sa se-m parte in doua grupuri, unul sa caute la etaj, altul la subsol
cei care se-ndrepata spre subsol alunca pe scari
Când in sfârist reusesc sa aprinda lumina, se trezesc cu o baltoaca de sânge
Ditr-un dulap abandonat si plin de carii iasa o fiinta sa-i zicem, hidoasa cu ochii bulbucati cu mâinile atârnând de-a lungul corpului si câteva fire in cap. Vazându-l...

Deocamdata, atât, când voi termina tot scenariul, iti dau continuarea

| iulik1994 a răspuns:

Shaun of the dead
the lost tribe
underworld-evolution
underworld-rise of the lycans
wrong turn
ecouri din adancuri
havoc
hostel
scream(toate partile):*