| Upz0r3 a întrebat:

Ziceti-mi un film de comedie...dar comedie sa rad cu lacrimi, cat mai nou daca se poate [2012-2013] ca se poate ca pe cele mai vechi sa le fi vazut. FUNDA

8 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

The Big Wedding, Grown ups 2

| faramatania a răspuns:

21 & Over
The Hangover Part.III
Movie 43
A Haunted House
Grown Ups 2
Scary Movie 5
Project X
The Dictator
Ted
The Campaign
The Three Stooges
Here Comes The Boom
Identity Thief
Gambit

| AlexeHellsing a răspuns:

Dictatorul și Scary Movie 5

| RobDogg a răspuns:

Un film misto, in care a jucat Snoop Dogg: Scary Movie 5 sau mai vechi Starsky&Hutch (In ambele a jucat Snoop Dogg) foarte bune filmele, mai ales partile cu Snoop Dogg, m-au facut sa rad cu lacrimi.

| Andreicik a răspuns:

Justt go with it, grown ups 2, yes man..mask,made of honor e cel mai super din lista mea... funda pliz

| 8lueVelvet a răspuns:

The Incredible Burt Wonderstone, 21 Jump Street, The Dictator.

| mihaelaic a răspuns:

Nu este tocmai nou, dar s-ar putea să râzi foarte: Eurotrip.

| Agoston_Adriana_1993 a răspuns:

Just Go with It