| CookieTsang a întrebat:

AJUTOR cum imi schimb parola de mess

urgent va rog

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

Messenger - My account info - bagi parola si id-ul - change password. te-ai descurcat?happy
funda pls?love struck

1 răspuns:
| florynnaa a răspuns:

Pai dai sus la messenger... j cauti my account info.big griniti apare acolo scris id tau si trebuie sa scrii parola tah, pe care o ai momentan. o scrii si dupa o sa-ti dea 3 chenare in primul trebuie sa scrii parola tah pe care o ai atunci, j dupa parola pe care vrei s-o ai.si o repeti pe aia pe care vrei so aibig grin funda? plss...