| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebari:
1. Imi puteti spune care este comportamentul Nimfei si al Micului Alexander?
2. Cam care ar fi pretul acestor papagali?
3. Stiti de unde as putea acchizitiona unul? (sunt din Bucuresti sector 3)
4. Ar fi cineva dispus sa imi dea unul? (Nimfa sau Micul Alexander) la un pret mai rezonabil, sau cel putin sa nu fie mai mult de 300 de lei.

Va multumesc mult! :X

4 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

1. micul alexander este mai destept decat nimfa, dar amandoi sunt foarte sociabili.
2.nimfa-undeva la 100 lei, alxander-undeva la 300-350 lei
3.din pet-shop, din real
4. FUNDAAA?smug

| iKronstadt a răspuns:

Auzi tu, Bianca-Denisa, caută pe net că nu te dor plămânii! laughing

| DenizaVonDe a răspuns (pentru iKronstadt):

Am cautat dar nu gasesc straight face... daca gaseam nu mai aveam de ce sa postez intrebarea.

| iKronstadt a răspuns:

Insistă! Doar nimicul se obține gratuit!