| xyxy97 a întrebat:

Am gasit pe strada un pui de catelus si cred ca area de abia o saptamana si l-am luat acasa...plange in continuu si nu stiu ce sa-i mai fac... apropo daca o vrea cineva sa imi cera id o dau pe gratis

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
cred ca esti o persoana buna daca ai luat catelusulhappy
asa,el este speriat.dai lapte cu biberonul sau cu seringa daca ai, ia un cosulet si pune o patura in el apoi pune catelul acolo(sa nu ii fie frig)si dupa vorbeste cu el, joaca-te cu el.ia un catel de jucarie si arata-i-l.chestii din astea.
hai sa iti dau si nume:rex,bella,leo,sparky,monica,lizi,rikki,nero,tobi,sasha,cody, missy, blacky sau tasha.
Succes!

4 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Vii in Iasi sa imi dai catelul? laughing

| xyxy97 explică:

A murit catelusa crying((:crying((

| GrecuSorin a răspuns:

Trebuie sa il alaptezi si ii pui paine in lapte si il pui sub o patura sa nu ii fie frig

| Roccio a răspuns:

De unde esti?