| ovize a întrebat:

Am incercat sa fac un film horror, si a iesit urmatorul lucru: http://www.youtube.com/user/ovidiuemi27#p/a/u/0/XHI1tcDZ QsM

Aștept părerile voastre...

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Pe mine m-a amuzat cat de cat. Orcum buna treabahappy M-am abonat si ti-am dat likehappy

| Irene_5674 a răspuns:

laughing.
Foarte tare.
Când am văzut începutul, chiar mă aşteptam să fie ceva înfiorător.
Doar că. nu prea are sens. Adică, din câte am văzut eu, doctorul a făcut tot ce a putut să o ajute. De ce ajunge în iad? laughing.

| Irene_5674 a răspuns:

big grin.

Am înţeles. Dar mie îmi părea că a făcut cât de cât, tot ce a putut. Sau, pur şi simplu nu-ţi lăsa nicio impresie.
Asta vroiam să zic. Acolo trebuia făcut ceva, pentru a-ţi da impresia că nu prea a făcut mare lucru pentru a o salva.

| ovize explică:

Tocmai asta e...doctorul nu a făcut tot ceea ce a putut să o salveze...mă bucur că ti-a plăcut

| ovize explică:

Multumesc, Mari