| andrei901 a întrebat:

Am o pisica care a fost lovita la bazin de o masina si medicul mia spus sa asteptam si sai dau niste pastile.Eu vad ca ea nu urineaza sau face căchiţa si nu mananca sau bea apa ce sa fac ma ajutati?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
O duci din nou la medicul veterinar si ii spui ca nu isi face nevoile si nici nu mananca, deci tratamentul nu da efect, deci sa ii dea altceva, sau sa ii faca o radiografie poate are vreun organ lovit, sau te duci cu ea la un alt medic veterinar.

| StetcoAlina568957 a răspuns:

Eu zic sa te joci cu ea mai mult Sau sa ai aduci un prieten sa se simta bine Sper ca te-am ajutat

| andrei901 explică:

Ia facut radiografie la vezica ca sa vada daca nu e rupta si a zis ca ne intalnim data viitoare ca nu are nimic la vezica.E cel mai bun medic din oras.