| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...la webkinz e un joc nou SPREE. aleg masina galbena si dau OK...e.atunci nu intru in joc nu se intampla nimic plz ma puteti ajuta? cine imi raspunde si merge ai dau fundita+vot!

3 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

Cand dau ok nu se intampla nimic imi arata sa aleg piesa de joc...crying

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Trebuie sa dai cu zarul. este in dreapta-sus ecranului. te pup!

| OliviaLove a răspuns:

Trebuie sa apesi pe zarurile din dreapta acolo sus si poti da cu zarurile de 3 ori pe zi. daca vreri mai mult da si tu pe instructiuni