| deea_1397 a întrebat:

Am parul lungut, cret si cu bretonbig grin ce frizuri imi recomandati?
fuuundaa:3

3 răspunsuri:
| mydreams a răspuns:

Lasa-ti parul pe spate cand iesi in oras si mai bine pe caldura asta il prinzi in coada si iti scoti buclele in evidenta, ceva simplu, si daca vrei sa te tunzi ceve in scari nu il fila ca daca il filezi dupa ce va creste iti va sta urat rau, dar e mai bine sa il lasi lung si simplu, am si eu par ca al tau si crede-ma ca am trecut prin asta:X

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Bucle?

| Angelina123 a răspuns:

2 coculete iti faci mai intai 2 cozi dupa le invarti si prinzi cu o calma sau un elastic ador coculetele astept fundita pa