| scorpionalb a întrebat:

Am si eu o intrebare cainele meu a mancat lipici se intampla ceva cu el e de rasa brac german pasaricar crying si are un an si 4 luni

Răspuns Câştigător
| irinuca a răspuns:

Salut Bogdan,
dacă a mâncat lipici pentru copii, nu are nimic. Lipiciul pentru copii e făcut special pentru cazul în care cei mici se apucă şi papă lipiciul de la ora de lucru manual.
Nici câinelui nu-i face rău. Dacă a mâncat poxipol, atunci e grav, mergi rapid la veterinar! happy

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mergi la medicul veterinar, pentru a elimina starea prin care treci si a salva catelul.

| Afdsa a răspuns:

Nu'i de gluma cu asa ceva!
Du-te repede cu el la veterinar!
Sper sa nu pateasca ceva catelul love struck

| anDa a răspuns:

Nu pateste nimic... dar totusi du-l la un control la un veterinar. El va stii mai bine.

Răspuns utilizator avertizat