| Alexa_Ale_1987 a întrebat:

Am sticluta cu supapa la iepuras si curge intr'una.ce'i de facut?:-s..cand am cumparat'o ieri nu avea nimic iar acum seara cand i'am pus apa a inepu sa curga

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cumpara ti un iepure care bea mai multa apa.

| Kindly a răspuns:

Asigura-te ca e bine inchisa si ca nu are vrei crapatura pe undeva. daca are asta e. Trebuie sa cumperi alta, dar atentie ca sa nu comiti aceeiasi greasala in viitor, adica sa o cumperi defecta, cere-i vanzatorului sa-ti dea permisiunea sa o desigilezi si sa o analizezi cu atentie.

| AnaSuricata a răspuns:

Banuiesc ca iepurele a strans cu dinti partea aceea si a facut o gaura.