| davidfbf a întrebat:

Am un catel bichon havanez in varsta de 2 ani si 1 luna si doresc sa il inperechez cu o femela din aceeasi rasa ,pentru detalii ma puteti contacta la id de messenger :david_fbf@yahoo.com .sunt din bucuresti

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Alex4322 a răspuns:

Hey.Sunt din Bucurestisi am o calusa alba cu pete maro pal(aproape crem). Docamdata e mica.Dar la anul pe vremea asta vreau sa-i gasesc un partener.Sunt din sectorul 3 si ofer maxim un pui pentru monta.De prefert ca masculul sa fie alb, crem sau alb cu pete negre.