| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Am un catel labrador de o saptamana. Catelul este maro. Este cineva care l-ar dori? La mama lui ar trebui sa stea cam 2 luni. As vrea sa obtin cam 250 de lei..Sunt doritori?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Lasa-l la mama lui pana la 2-3 luni, fiindca nu va putea face nimic cu saracul catel

| RedNose a răspuns:

Si eu am avut pechinezi de calitate si i-am donat, nu numai rudelor ci si unor persoane straine.

| Naяutσ a răspuns:

Poti pune un anunt pe site-ul asta :

http://mercador.ro/

| Flynn2001 a răspuns:

Si eu am incercat sa vand labradori, dar nu cu mai mult de 150 de lei :p

| Bambilika a răspuns:

E cam greu sa-l vinzi asa de mic...