| anonim_4396 a întrebat:

Am un coker spaniol cam aprox 2 ani si nu am timp pentru el!Acum e legat eu l-as da la cineva fara nimica dar nu cred ca il ia nimeni mai ales ca tot timpul pana acum a fost legat Nu il vrea nimeni nu costa nimic !

2 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Il vroiam eu, asta daca eram in romania!
azi am aflat trista veste ca mi-au murit in trei saptamani, pe rand cei trei catei, de care avea grija soacra-mea!
am plans, si acum vreau altul... o potaie nu conteaza, sa aiba o inimioara in piept si sa ma asculte... ei erau confidentii mei, prietenii mei... of iar imi vine sa plang!
imi pare rau! l-as fi luat, si l-as fi iubit eu... dar sunt la 4500km!

| adde a răspuns:

De unde esti? as putea eu sa il iau pentru ca al meu a murit acum 1 saptamana sadastept raspunsul tau