| Mihaela630 a întrebat:

Am un metis de Bichon de 5 luni. De vreo saptamana nu mai mananca boabe, doar daca i le inmoi in apa.E posibil sa fie din cauza ca i se schimba dintii?

Răspuns Câştigător
| nicol2 a răspuns:

I-ai dat si mancare gatita?! Daca da atunci a prins gustul la mancare gatita si v-a refuza boabele.Asa am patit si eu cu al meu. Pentru dantura e bine sa ii dai hrana uscata (boabe) o masa si eventul a doua masa sa fie din carne pui, vita (fara oase)morcov, ardei, etc.(toate fierte )

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da asta ar putea fi cauza ca il cam dor dintii momentan.