| BiancaDenisa a întrebat:

Are cineva de vanzare catei de talie mica? De preferabil bichon sau Yorkie.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand sa cumperi catei de rasa de pe internet, poti inselata foarte usorcu animale de rasa rezultate din corcituri, care nu sunt din rasa pura ori poti avea sansa unui catelus fals, alta rasa decat cea care ti se spune ori poate sa fie bolnav.

Nu ai spus orasul din care esti, cel putin asa puteam sa-ti fi recomandat un site cat mai aproape de locatia ta.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Înainte să cumperi un cățel, să te informezi ce probleme și ce obligații și responsabilități, vei avea ca stăpân de câine!
Nu este așa ușor să ai grijă de un cățel, că este o vietate, nu o păpușă din cârpă, care are paraziți, care se poate îmbolnăvii, și care trebuie tratată etc.
Nu spun că trebuie hrănit, trebuie scos afară și când este vreme rea, trebuie îmbrăcat cu hăinuțe, etc!

| simina2000 a răspuns:

Incearca la un centru de animale acolo poti gasi catelusi de rasa.Succes!