| strawberryblonde a întrebat:

Are cineva un os de pisica neagra? Nu credeti ca fac glume proaste, chiar am nevoie de un os de pisica si platesc pentru el... Daca cineva ma poate ajuta, astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Nu am asa ceva worried. Singurele oase pe care le gasesti la mine sunt alea de pui, iar locul lor este in farfuria lu` Gipsy (catelul meu laughing ).
Acum pe bune straight face Ai de gand sa te apuci de magie neagra? sau sa te razbuni pe cineva? Vorba lu` @thealchemist : "iti va parea rau" straight face

10 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Te gindesti sa te apuci de magie neagra? nu sunt tatal tau, nu incerc sa te fac sa te razgindesti, iti spun doar ca-ti va parea rau pentru ca orice black oricit de mic provoaca dependenta.

| thealchemist a răspuns:

@strawberryblonde: "si aia da dependenta" - nu chiar, nu e magie neagra, dar orice implica oase, singe, organe sau alte parti de animale este.

| AnotherGirl a răspuns:

@strawberryblonde : nu ai auzit de persoane care au facut tot felul de ritualuri cu organe de animale, picioare uscate de broaste, aripi de lilieci, oase de nu stiu ce si sange, pentru a se razbuna pe anumiti oameni care le-au furat cutare lucru sau care i-au enervat? Ei bine, eu am vazut cu ochii mei astfel de scene, si crede-ma, sunt foarte neplacute. Sufera, poate (dar nu mereu) si cel caruia i se face, dar mai ales ala care le face tongue

| AnotherGirl a răspuns:

OK laughing Nu este vorba despre magie neagra. Totusi, m-ai facut foarte curioasa laughing) La ce iti trebuie osul de pisica? Si de ce trebuie` sa fie neagra? happy

| strawberryblonde explică:

happy Intrebarea era alta, oricum nu ma apuc de magie neagra, am ceva cunostinte despre asta, dar nu.happy Interesanta si alchimialaughing si aia da dependentatongue

| strawberryblonde explică:

Poi ca sa te razbuni pe cineva nu ai nevoie de os de pisica neagralaughing

| strawberryblonde explică:

Nu am zis nimic despre magie neagra... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te apuci de vrajitorie laughing
Cu un singur os nu ai ce face... Trebuie sa le verifici pe toate

| Picasso a răspuns:

Vand oase de pisica neagra 10 lei kg!
Ma intreb de unde o sa stii tu ce oase sunt sau ce culoare avea pisica! big grin bine aia cu oase poate iti dau seama...dar culoarea!
Fundabig grin

| silviu_5499 a răspuns:

Nu stiam ca si vrajitoarele au cont pe TPU foarte interesant sa imi faceti si mie cunostinta cu mama omida(va rog)