| oanaoana63 a întrebat:

Are cineva vreun puiut de pechinez coker sau ceva de talie mica spre adoptie? si din bucuresti?

3 răspunsuri:
| Noctzia a răspuns:

Eu am o verisoara care are un Bichon care va face pui in toamna daca te intereseaza un pui ma poti contacta pe id-ul rebella_andreea98.

| Noctzia a răspuns:

Verisoara mea are un Bichon si va face pui in toamna daca esti interesata ma poti cauta pe id-ul:rebella_andreea98.

| dana22 a răspuns:

Si eu vreau sa adopt un puiut mic asa... daca gasesti anunta-ma si pe mine, pls