| SelenaGomez914 a întrebat:

As dori sa-mi ziceti si mie cam ce se face intr-un fun-club si ce sa fac daca mama vrea sa-mi vanda pestisori? plzzz raspuns rapi funda +vot mersi funda big grin?

Răspuns Câştigător
| TeYo99 a răspuns:

Daca ti cu adevarat la pestisorii tai trebuie sa vorbesti cu mama ta si sa ii spui cat de mult ti tu la ei.
O sa vezi ca poate o sa inceapa sa i iubeasca si ea. Daca nu poti sa ii spui ca pentru tine ei valoreaza o avere si i iubesti la fel cum iti iubesti familia.Ei bine daca nici asa nu merge inseamna ca ei cu adevarat nu-i place sa tina animalute in casa.Iti urez bafta si sper ca te-am ajutat.big grin big grin

1 răspuns:
| Caty5 a răspuns:

|Roago frumos sa n-o faca, pentru ca tu tii la ei!