| anonim_4396 a întrebat:

Azi toata ziua pisicuta mea a dormit! Oare dc?

In alte zile se juca si manca mult mai mult! Ce ma fac la noapte cu ea?
Ca domim in aceiasi camera si nu ma lasa sa dorm! Stiu ca pisicile dorm mult dar nici chiar asa!

De cand o am a dormit numai cu mine si se mai trezea, dar azi-noapte am lasat-o sa doarma singura in camera si cred ca nu a dormit deloc! Dc? Oare mia simtit lipsa?

Răspuns Câştigător
| Työlki a răspuns:

Depinde cat timp a dormit cu tine. Pisicile se ataseaza usor de proprietarii lor,iar tu fiind atenta cu ea,normal s-a simtit singura.
Pai e normal daca nu a dormit toata noaptea sa fie obosita si sa doarma ziua.
De exemplu,eu am un iepure de angora,si l-am luat intr-oexcursie, unde nu am dormit, la fel si el.
Mi-a dormit 3 zile...dar acum e mult mai bine ^_^.
Ai grija de pisica ta!

1 răspuns:
| mitzaETS a răspuns:

Probabil ca a fost una din zilele ei proaste...
Oricum n-ai de ce sa te panichezi

Isi revine stai lin