| ExtraSakadat a întrebat:

Bichon Frise sau Papillone? De ce? ARGUMENTATI!:XFunditsabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salutare, aici r4ul happy. Mai, vecinul meu are bichon Frise si dupa parerea mea este mult mai dragut. Nu creste foarte mare, arata bine si este ascultator. Nu iti face mizerie in casa, se obisnuiescu cu tine si este pritenos cu oamenii. Plus ca din cate am auzit este ceva mai ieftin. Succes, sperca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nici unul.Nici altul.Prefer Beagle pentru ca e dragalas, unul dintre cei mai jucausi, energici si frumosi catelusi.Scuze.Numai bine