| andreutzaRBD a întrebat:

Bun TPU! cum pot sa fac pe calculator un fel de desene dar ca la tv cam cum sunt robotii sau in genul dar vreau sa fac desene care sa vorbeasca si sa se miste, exista vreun program? va rog! dau funda
am auzit ca merge sau se gaseste
mai bine zis sa creez desene animte

Răspuns Câştigător
| marienika a răspuns:

Te poti uita pe tutorialul de pe Creative Monkeyz. Iti trebuie tableta sa potiface desnele foarte bine. http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/ aici ai ceea ce vrei. Funda?

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Adobe Photoshop, Urmareste tutorialele de pe creativemonkeyz si iti spune tot acolo

| PhDachiever a răspuns:

Sens. N-ai.

(nici speranta, zic eu, cu mintea mea asta mica)