| andrapupici a întrebat:

BUna am 13 ani si am un bichon bolognese care se plictiseste repede de ce mananca...ce as putea sa ii mai dau? Nu ii prea place mancarea de caini i-am dat parizer sau crembvuste dar s-a cam plictisit. funda

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Incearca sa nu il mai rasfeti atat pentru ca este o rasa de caine care cere multa atentie. Cu cat mai multa ii dai, cu atat mai multa vrea. Si asta e bine pana intr-un anumit moment. Dai de mancare ce poti si o sa manance. Putin, mult... o sa manance si o sa termine cu "mofturile"!