| Si_Ceva_Anna_1992 a întrebat:

Buna,am decis sa imi cumpar un caine Bichon Bolognese si as vrea sa il iau de la o canisa.Stiti cumva vreo canisa din Bacau sau Iasi de unde pot lua un Bichon Bolognese. Funda*

2 răspunsuri:
| b33a a răspuns:

Sincer,nu te sfatuiesc sa il iei din canisa doar cu pedigree petru ca nu poti fi sigura ca e ok. De ce nu incerci sa te uiti pe olx sau pe tocmai.ro pentru ca sunt anunturi cu gramada si sunt catei de rasa. Mai poti sa cauti catei si pe google si iti sa canise si numarul la care sa suni si sa intrebi unde au sedii. Te sfatuiesc insa sa adopti unul pentru ca sunt multi care isi cauta familii si te vor iubii enorm. Baftaa :*

| BiancaaBd a răspuns:

Canisele nu prea sunt de incredere, incearca un crescator.