| simona1veress a întrebat:

Am facut acum citeva luni cunostinta cu o fata din Republica Moldova are 16 ani si vrea ca sa devina fotomodel! Aceasta intrebare este pentru cei din Moldova, dati-mi va rog ceva date unde poate ca sa se inscrie fata! Mersi :* fundita

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Sa caute pe net foto studiouri din republica si sa ii contacteze.
Cam asta e, mai sunt si anunturi cu persoane care cauta modele dar trebuie sa ai grija cu cine vorbesti etc.
Succes!