| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoi de ajutorul vostru! happy Am primit un Caniche pitic de culoarea piersici. Idei pentru nume?
P.S. Nu vreau niste nume normale ca : bobita pufi rex! Vreau ceva mai original. Mersi mult :* :*

3 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Lorenzo,Gamachiki,TON-ton,Doland,David,Imperio,Rio,Peticel,bob,Toby,Eddy,Ed,Little Bob,Imperius,Coconut,Muricel,Melinder,Angelo,Jake,Misterios,Gigi,Derp,Raikalo,Mizeril,Korin,Buscus,Rollo,Musculo,Marrio,Gingin,Fller,Finn,Marchal Lee,Icy,King,Eterno,Bino,Bruno,Critical, Yuyo, Willler, Smiley, Griller.

| Vannne a răspuns:

Daca e baiat:
-Mickey
-Ronni
-Beckye (Beky)
-ToTo
-YoYo
-Duby
-Scooby
Daca e fata:
-LoLo
-Didi
-Ayra
-Tini
-Pussy
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| blackangel1618 a răspuns:

Oskar