| Iulia_1200 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor la jocul IMVU. nu stiu cum sa fac credite. Cainele mi-a murit asa ca nu mai pot apela la el. daca stiti si ma puteti ajuta va rog sa o faceti. Funda big grin

P. S. : nu dau accontul meu nimanui

2 răspunsuri:
| march a răspuns:

Sunt multe modalitati.

Cu 2 euro iti ei 1000 de credite.

Daca inviti persoane din lista ta primesti 1500 pe persoana.

Sau poate sa iti transfere cineva. happy.

| CocollinoXx a răspuns:

Intrii pe imvu.com si ii dai la earn credits: invite andr refer pple. Invite by email. Sunt 4 casute si la prima pui adresa ta de email[pe care esti online]. In a 2 casuta pui un nume si celalalte 2 sunt completate. Dai continue. Apoi te duci la Yahoo Mail [pe idu p care ai facut contul dai la mail] si ai primit o invitatie dai yes scrii numele dai si apesi click pe patratica cu parola dar nu scrii nimic! apoi inchizi! Apoi dai iar yes si creezi contul[sa pui acelasi nume ca primadata].
Apoi rogi pe cineva sa intre pe acel cont si sa it idea chat.