| roobbby a întrebat:

am o intrebare erau mai de mult niste desene cu fantome pe jetix sau cartoon network cu spirite fantome ii aparau pe niste copii nu mai stiu cum se numeau vreau sa stiu si eu ca am uitatbig grin deci erau cu spirite si era un pusti care se dusese pe un deal si era o piatra si gasise un spirit acolo si cand se dusese primaoara vruiau sa il bata unii si a aparut fantoma si la aparat etcbig grin

Răspuns Câştigător
| anonim3_9723 a răspuns:

Shaman King.winking

6 răspunsuri:
| BalonashCuHeliu a răspuns:

E shaman king...ala cu yoh si cu spiritul lui pazitor amidamaru si cu sotia lui anna care era medium[iubeam desenele alea]

| cocoman a răspuns:

Saman king

| daydreamer a răspuns:

Regele Shaman! Cat imi placeau desenele alea:X

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Ii Shaman King

| Dan_3443 a răspuns:

Regele shaman cumva thinking

| Beibiiis a răspuns:

Doamne, cat am cautat numele... iubeam desenele:X:X:X