| mirela004 a întrebat:

am o pisica alba cu pete negre si maro... va rog imi dati niste nume de pisicuta mai frumase va rog? multumesc papa!

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Kitty, Brownie( in engleza, mai inseamna un nume de prajitura si m-am gandit ca este asa de ''dulce'' incat va fi o placere sa o strigi asa), Amy, Bella, Missy, Katie, Natty (Natasha), Sweetie, Angel, Julliet.

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Tzitza, Louisa, Puffy, Dede, Soricica, Tabby, Olivia, Ligia, Ada, Alpha, Omega, Bibi, Dora, Happy, Nico, Terror...

| Alissonn14 a răspuns:

Alissa,Wischy( daca are pete mare merge ),Tigruta,Puffi,Tiffani,Adita, Alfi, Afi. Bafta!