| nonameeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Buna happy! Am o problema. am un iepuras de aproape 1 an si am observat ca de 2-3 zile tot stranuta sau tuseste [ nu`mi pot sa seama ce face ]. Oare trebuie sa merg la veterinar? Va rog ajutati`ma puppy dog eyes DAU FUNDITA! :-

3 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Poate fi de la praf, si iepurasul pe care l-am avut stranuta si acum am 3 si ei stranuta,dar nu au nimic totusi o vizita la medicul veterinar ar fi super,insa ai grija la ce veterinar te duci, sa fie unul bun la toate animalele nu doar la caini si pisici, succes!

| yhsay a răspuns:

Daca zici ca o face des si crezi ca n-ar avea de ce (de exemplu, sa nu cumva sa stea la geam - de unde ar putea intra praf sau alte particule care i-ar putea "gadila" nasucul), da.

Eu am pisic si uneori si el mai stranuta asa cu foc dar pana acum n-a patit nimic grav. Bine ca el se baga prin toata casa, zici ca am un pamatuf ambulant uneori...

| BlackBVB a răspuns:

DU-TE IMEDIAT! cred ca e o raceala sau poate nu
in ori ce caz du-te cu el ca daca e o raceala si nu iti dai seama ca sa o tratezi ai putea sa ii pui viata in pericol
succes
fundita?