| Asdfasdefta a întrebat:

Am si eu o intrebare: pisica mea de ieri e rosie la fund (cred ca este sange). Din ce cauza e asa? Poate fi vreo infectie? Daca da, cum scap de ea?
Exista vreo posibilitate sa o fi muscat-o vreo alta pisica? FUNDOI

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

La fund sau la organul genital? Daca e la org.genital,este in calduri!

| Asdfasdefta explică:

Robertson, pentru ce sa iti dau funda? Pentru ca mi-ai zis sa ma duc la medicul veterinar?
Si..."anonim", pisicile au intr-adevar mentstruatie, dar nu cu sange ci un lichid transparent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si pisicile au menstruoatie

| babau a răspuns:

Cred ca e in calduri,,

| robertson a răspuns:

Da exista si posibilitatea asta. cel mai bine ar fi sa consultati un medic veterinar! bafta funda?