| Gogoshicaa a întrebat:

Buna am un catelus shih-yzu de 8 luni si nu mananca boabe. Ce ar trebui sa fac in cazut asta?

5 răspunsuri:
| Picssy a răspuns:

Am un shih tzu de 10 luni,de foame mananca boabe stai linistita,iai royal canin junior,este cel mai recomandat,daca tot nu vrea imoaie boabele in supa, dar stai linistita ca si al meu vrea mancare de asta pe care o mancam noi dar daca vede ca nu ii dam se multumeste cu boabele lui, bafta!

| Alina a răspuns:

Mergi cu el la veterinar happy

| z0z0x a răspuns:

Si o prietena are si-tzu happy eu am bichon tongue pune-i boabele in locul in care mananca de obicei si lasaile acolo, nu-i mai da de mancare. Asta e o metoda nici catelusa mea nu manca inainte, acum mananca iar eu asa am convinso. big grin de foame va manca orice

| Denidenise22 a răspuns:

Depinde si ce boabe sunt.oh go on Uni catei sunt foarte mofturosi`...eu zic mai bine sa ii cumperi de la Royal Canin, au un pret mai mare[25lei].Fundapuppy dog eyes

| Dariuca2000 a răspuns:

Si eu am un caine si tot asa este foarte mofturos. Daca ai posibilitatea poti sa ii cumperi conserve sau sa ii faci tu orez su cu carnita.Ar fi recomandat sa nu ii dai toata saptamana pentru ca o sa inceapa sa se scarpina. Sper sa iti fie de folos.