| Syrten a întrebat:

Buna!
Am un motanel de cateva luni si observ ca e rosu intre ochi, mai sus de nas, cat si pe picioarele din slate la genunchi, se scarpina si nu are par in zona respectiva. Ma gandesc sa nu aiba raie, cum as putea trata raia in cazul in care are? Spun ca ar avea deoarece fratii lui de unde l-am luat au si ei ( nu aveau cand l-am luat ). Deci ce tratament as putea folosi?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu poti trata nimic acasa de capul tau.Mergi la medicul veterinar.

| nevermind1234 a răspuns:

Daca nu poți ajunge la un medic veterinar, fa-i cateva poze și întreabă la o famacie veterinară. Personalul de acolo te poate îndruma.